top of page

HVAC

Nezávislé Topení a Klimatizace

Poptávka, dosazení, montáže, servis, e-shop

eberspacher_edited.png
webasto_edited.png
Valeo_Logo.svg.png
Logo ADUS technik_.jpg
IMG_8179.JPG

Co je nezávislé topení a klimatizace 

Nezávislé topení je zařízení, které je schopné ohřívat vzduch, případně motor vozidla nezávisle na jeho chodu. Na osobní automobily se často používají teplovodní topení zatímco pro větší dodávkové automobily, v kabinách kamionů, pracovních strojů jako jsou bagry, nebo kabiny lodí je oblíbené teplovzdušné topení. 

Nezávislá klimatizace stejně jako nezávislé topení funguje nezávisle od pohonu motoru.

Car Mechanic

Služby

1. Montáž nezávislých topení a klimatizací do; osobních i nákladních automobilůobytných vozůstavebních a zemědělských strojů

2. Autorizovaný servis při instalaci těchto produktůzáruční a pozáruční servis, který Vám je v rámci našich služeb také k dispozici

 

3. Prodej náhradních dílů uvedených výrobců

IMG_8171.JPG

Naše dealerské značky 

Jsme autorizovaný dealer montáže a servisu zahraničních výrobců; Eberspächer, Webasto a Valeo. Už přes 15 let jsme autorizovaný dealer německých značek Eberspächer a Webasto. V roce 2010 jsme byli oceněni nejlepším dealerstvím Eberspächer.

Francouzkou značku Valeo jsem přidali v roce 2019.

Tyto značky jsou mezinárodně oceňovány svoji kvalitou a spolehlivostí. 

*Na naší stránce Certifikáty můžete najít oficiální dealerské certifikace

Winter Camping

Proč nezávislé topení a klimatizace
Naše doporučení

- Nezávislé topení je perfektní spořič času, motoru, peněz a úsilí. Při zimních a zamrzlých dnů vám nezávislé topení ušetří čas a námahu škrabání oken a zpříjemní ráno zahřátým autem při prvním nastoupení nezávisle od chodu motoru díky dálkovém zpuštění.

 

Nezávislá klimatizace je oblíbený a častý doplněk do nákladních vozidel pro vylepšení pohodlí a spánku na dlouhých cestách díky nezávislém chodu motoru který zajišťuje komfort řidiče i při vypnutém motoru. 

Telefon

Email 

Adresa

Útušice 168, Útušice, 332 09

Follow

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
bottom of page