top of page
IMG_7774.JPG
Kellfri, kellfricz.png
MOTORS SPZ nosič (1).png

#Kellfri 

Co děláme.
Jsme end-to-end poskytovatel cenově dostupných kvalitních produktů navržených ve Švédsku pro všechny typy pěstování. Díky zajištění kvality od konceptu až po hotový produkt pomáháme více lidem obdělávat půdu.

 

Jak to děláme.
Kellfri je založen na pochopení a respektu k výzvám, kterým naši zákazníci čelí. Díky skutečnému zájmu a neustálé pomoci našim zákazníkům neustále vyvíjíme a rozšiřujeme sortiment.

 

Náš jedinečný přístup.
Poskytujeme nejlepší nabídku pro menší farmy a podniky. A nabízíme produkty i pro větší holdingy. Díky tomu jsme přirozenou součástí všech farem a venkovských podniků.

 

Naše mise
Pomáháme více lidem obdělávat půdu.
Víme, co je potřeba ke kultivaci půdy. Je to jak naše firemní kultura, tak naše dědictví. To nás inspiruje k poskytování cenově dostupných kvalitních produktů, relevantních nabídek a zákaznických služeb, které našim zákazníkům usnadňují život a usnadňují práci. Pomáháme více lidem obdělávat půdu.

 

Naše vize
Díky užitečné řadě cenově dostupných kvalitních produktů pro všechny druhy pěstování a důkladnému know-how o životě na venkově se snažíme být přirozenou součástí všech farem a venkovských podniků. Naším cílem je nabídnout stejnou přítomnost na našich dalších strategicky vybraných trzích. Chceme, aby se naše produkty, spolu s uznáním Kellfri jako klíčového zdroje know-how a zákaznických služeb, nacházely v podnicích všech velikostí.

 
Bezpečnostní
V naší moderní a plně vybavené dílně montujeme vše od návěsů na dřevo a strojů na palivové dříví až po zdvihací kombajny a plně servisované traktory připravené k použití. Jsme odborníci a velmi dobře známe produkty, které prodáváme, což dává zákazníkům pocit bezpečí, který je těžké jinde najít.

 

Naše montážní oddělení má rozsáhlé zkušenosti v oboru a s našimi produkty a poskytuje zákazníkům produkty, které jsou při dodání plně zkontrolovány, testovány a smontovány.

 

Máme vlastní servisní oddělení, které je vždy připraveno nabídnout své jedinečné podpůrné služby.

 

V Kellfri pečujeme o vztahy s péčí. Vždy jsme budovali dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky a tímto způsobem vytváříme spokojenost s prací.

 

Naše oddělení vývoje produktů má rozsáhlé odborné znalosti, o které se chceme podělit pravidelným uváděním nových produktů na trh. Všechno se to děje v Kellfri.

 

Pracujeme rychle a v souladu s dobou, s krátkými dodacími lhůtami. Máme úplnou kontrolu nad celým hodnotovým řetězcem, z čehož nakonec profitujete vy jako zákazník, pokud jde o cenu, kvalitu, funkčnost a dodací lhůty.

 

Samozřejmě máme skladem opotřebitelné a náhradní díly, které jsou rychle expedovány z našeho skladu.

 

Váš produkt je expedován z našeho skladu buď kompletně smontovaný, nebo v úhledném obalu, který se složí po dodání.

 

Náš vztah začíná vážně, když obdržíte svůj produkt. Jsme tu pro vás s našimi odbornými znalostmi. Jsme hrdí a rádi, že jste si vybrali produkt od Kellfri a můžete se cítit bezpečně, když víte, že vlastníte produkt Kellfri.

 

Jsme po vašem boku za každého počasí a ročních období – vyberte si bezpečně – vyberte si Kellfri.

 

Kellfri – Zemědělství je snadné!

#Kellfricz

bottom of page